تبلیغات کنفرانس عمران، معماری و شهرسازی کشورهای جهان اسلام
خانه / نرم افزار / اتولیسپ اتوکد / اتولیسپ شمارنده بلوک

اتولیسپ شمارنده بلوک

اتولیسپ شمارنده بلوک

اتولیسپ شمارنده بلوک ، برنامه شمارنده بلوک به کابر این امکان را می دهد که کاربر تنها با انتخاب تمامی بلوک های موجود در صحنه، برنامه بطور اتوماتیک اطلاعات کلی بلوک ها (شکل بلوک ها، نام بلوک ها و تعداد بلوک های انتخابی) را در یک فایل متنی و یا بصورت جدولی در صفحه نمایش ترسیم و به کاربر نشان می دهد. پس از فراخوانی برنامه و با تایپ در خط فرمان، برنامه اجرا شده و با انتخاب بلوک های مورد نظر و با زدن کلید اینتر و با کلیک در نقطه ای از صفحه نمایش، برنامه بطور خودکار مشخصات بلوک های انتخابی را در جدولی در صفحه نمایش ترسیم می کند و همچنین در خط فرمان فایل متنی آنرا نیز نمایش می دهد.

توجه :

کاربر گرامی برای مشاهده مطالب سایت باید در سایت ثبت نام و اشتراک خود را (اشتراک نقره ای یا ویژه) فعال نمائید در صورت عضو بودن می توانید از طریق برگه جزئیات حساب کاربری سطح اشتراک خود را تمدید و یا ارتقا داده تا از مطالب کل سایت استفاده نمائید.

ثبت نام

جزئیات حساب کاربری

 

راهنمای اجرا و فراخوانی برنامه: فایل فشرده دانلود شده را از حالت فشرده خارج کرده و در برنامه اتوکد برنامه اتولیسپ دانلود شده را Load کنید و سپس در خط فرمان count را نوشته و اینتر را بزنید تا برنامه اجرا گردد.

آموزش Load کردن فایلهای Lisp در اتوکد

تبلیغات

درباره ی مدیر سایت

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*