تبلیغات تبلیغات
 • نوع مطلب: ویژه
 • اتولیسپ اتوکدمطالب ویژه

  اتولیسپ محدود ساختن اشیاء با ترسیم قاب

  اتولیسپ محدود ساختن اشیاء با ترسیم قاب

  با اجرای این برنامه و فقط تنها با انتخاب اشیاء مورد نظر بطور خودکار دور تمام شده اشیاء انتخابی قاب و یا کادر ترسیم می گردد که با تغییر محل اشیاء، قاب ترسیم شده نیز تغییر خواهد کرد.

  با اجرای این اتولیسپ در عمل سه حالت را دارا می باشد:

  • bbrn: با تایپ دستور bbrn در خط فرمان و با زدن کلید اینتر برنامه اجرا شده و تنها با انتخاب اشیاء مورد نظر بطور خودکار قاب دور آن ترسیم میگردد.
  • bbra: با تایپ bbra در خط فرمان و با زدن کلید اینتر می توان اشیاء جدیدی را انتخاب و به قاب ترسیم شده مورد نظر خود اضافه کرد.
  • bbra: با تایپ bbra در خط فرمان و با زدن کلید اینتر می توان اشیاء مورد نظر درون قاب را انتخاب و از قاب حذف کرد در اینصورت اشیاء انتخابی بیرون از قاب قرار میگیرند.

  برای مشاهده لینک دانلود از برگه ورود وارد سایت شده و یا ثبت نام کنید.

  توجه: جهت مشاهده لینک دانلود مطالب ویژه ابتدا وارد سایت شده و سپس از برگه جزییات حساب کاربری اقدام به ارتقاء و یا تمدید سطح اشتراک ویژه نمائید تا بتوانید به مطالب ویژه دسترسی داشته باشید.

  راهنمای اجرا و فراخوانی برنامه: فایل فشرده دانلود شده را از حالت فشرده خارج کرده و در برنامه اتوکد برنامه اتولیسپ دانلود شده را Load کنید و سپس در خط فرمان bbrn را نوشته و اینتر را بزنید تا برنامه اجرا گردد.

  آموزش Load کردن فایلهای Lisp در اتوکد

  پاسخ دهید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

  بسته