تبلیغاتتبلیغات
اتولیسپ اتوکدمطالب ویژه

اتولیسپ محدود ساختن اشیاء با ترسیم قاب

اتولیسپ محدود ساختن اشیاء با ترسیم قاب

با اجرای این برنامه و فقط تنها با انتخاب اشیاء مورد نظر بطور خودکار دور تمام شده اشیاء انتخابی قاب و یا کادر ترسیم می گردد که با تغییر محل اشیاء، قاب ترسیم شده نیز تغییر خواهد کرد.

با اجرای این اتولیسپ در عمل سه حالت را دارا می باشد:

  • bbrn: با تایپ دستور bbrn در خط فرمان و با زدن کلید اینتر برنامه اجرا شده و تنها با انتخاب اشیاء مورد نظر بطور خودکار قاب دور آن ترسیم میگردد.
  • bbra: با تایپ bbra در خط فرمان و با زدن کلید اینتر می توان اشیاء جدیدی را انتخاب و به قاب ترسیم شده مورد نظر خود اضافه کرد.
  • bbra: با تایپ bbra در خط فرمان و با زدن کلید اینتر می توان اشیاء مورد نظر درون قاب را انتخاب و از قاب حذف کرد در اینصورت اشیاء انتخابی بیرون از قاب قرار میگیرند.

توجه:

لینک دانلود فقط برای کاربران ویژه سایت که دارای سطح اشتراک ویژه هستند قابل مشاهده می باشد. برای مشاهده لینک دانلود در صورت عضو بودن از برگه ورود وارد سایت شده ( و یا ثبت نام کنید ) و سپس از برگه جزییات حساب کاربری اقدام به ارتقاء و یا تمدید سطح اشتراک ویژه نمائید تا بتوانید به مطالب ویژه دسترسی داشته باشید.

راهنمای اجرا و فراخوانی برنامه: فایل فشرده دانلود شده را از حالت فشرده خارج کرده و در برنامه اتوکد برنامه اتولیسپ دانلود شده را Load کنید و سپس در خط فرمان bbrn را نوشته و اینتر را بزنید تا برنامه اجرا گردد.

آموزش Load کردن فایلهای Lisp در اتوکد

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

بسته