تبلیغات کنفرانس عمران، معماری و شهرسازی کشورهای جهان اسلام
خانه / نرم افزار / اتولیسپ اتوکد / اتولیسپ کپی کردن یک عبارت درست به سایر متون

اتولیسپ کپی کردن یک عبارت درست به سایر متون

اتولیسپ کپی کردن یک عبارت درست به سایر متون

اتولیسپ کپی کردن یک عبارت درست به سایر متون ، این برنامه برای کپی کردن یک عبارت درست از بین متن های نوشته شده و اعمال آن متن درست به سایر متن ها کاربرد دارد. مطابق نمونه مثال تصویر فوق با اجرای برنامه و با انتخاب متن صحیح مورد نظر و برای اینکه سایر متن های نوشته شده به عبارت متن صحیح تغییر یابند و فقط با کلیک کردن روی سایر متن ها به متن صحیح (متن انتخابی اولیه) تغییر خواهد یافت و اگر متن صحیح نوشته شده مشخصه خاصی از شیء از خصوصیات Multileader باشد مانند نمایش قطر دایره در شکل که با تغییر قطر و یا شعاع دایره، قطر دایره و شعاع دایره نوشته شده در متن هایی که نسبت به متن صحیح تغییر یافته اند تغییر خواهد کرد.

توجه :

کاربر گرامی برای مشاهده مطالب سایت باید در سایت ثبت نام و اشتراک خود را (اشتراک نقره ای یا ویژه) فعال نمائید در صورت عضو بودن می توانید از طریق برگه جزئیات حساب کاربری سطح اشتراک خود را تمدید و یا ارتقا داده تا از مطالب کل سایت استفاده نمائید.

ثبت نام

جزئیات حساب کاربری

 

راهنمای اجرا و فراخوانی برنامه: فایل فشرده دانلود شده را از حالت فشرده خارج کرده و در برنامه اتوکد برنامه اتولیسپ دانلود شده را Load کنید و سپس در خط فرمان copyfield را نوشته و اینتر را بزنید تا برنامه اجرا گردد.

آموزش Load کردن فایلهای Lisp در اتوکد

تبلیغات

درباره ی مدیر سایت

همچنین ببینید

اتولیسپ اضافه کردن زمینه به متنهای نوشته شده در اتوکد

اتولیسپ اضافه کردن زمینه به متنهای نوشته شده در اتوکد

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*