تبلیغات تبلیغات
 • نوع مطلب: ویژه
 • اتولیسپ اتوکدمطالب ویژهنرم افزار

  اتولیسپ کپی کردن یک عبارت درست به سایر متون

  اتولیسپ کپی کردن یک عبارت درست به سایر متون

  اتولیسپ کپی کردن یک عبارت درست به سایر متون ، این برنامه برای کپی کردن یک عبارت درست از بین متن های نوشته شده و اعمال آن متن درست به سایر متن ها کاربرد دارد. مطابق نمونه مثال تصویر فوق با اجرای برنامه و با انتخاب متن صحیح مورد نظر و برای اینکه سایر متن های نوشته شده به عبارت متن صحیح تغییر یابند و فقط با کلیک کردن روی سایر متن ها به متن صحیح (متن انتخابی اولیه) تغییر خواهد یافت و اگر متن صحیح نوشته شده مشخصه خاصی از شیء از خصوصیات Multileader باشد مانند نمایش قطر دایره در شکل که با تغییر قطر و یا شعاع دایره، قطر دایره و شعاع دایره نوشته شده در متن هایی که نسبت به متن صحیح تغییر یافته اند تغییر خواهد کرد.

  برای مشاهده لینک دانلود از برگه ورود وارد سایت شده و یا ثبت نام کنید.

  توجه: جهت مشاهده لینک دانلود مطالب ویژه ابتدا وارد سایت شده و سپس از برگه جزییات حساب کاربری اقدام به ارتقاء و یا تمدید سطح اشتراک ویژه نمائید تا بتوانید به مطالب ویژه دسترسی داشته باشید.

   

  راهنمای اجرا و فراخوانی برنامه: فایل فشرده دانلود شده را از حالت فشرده خارج کرده و در برنامه اتوکد برنامه اتولیسپ دانلود شده را Load کنید و سپس در خط فرمان copyfield را نوشته و اینتر را بزنید تا برنامه اجرا گردد.

  آموزش Load کردن فایلهای Lisp در اتوکد

  پاسخ دهید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

  بسته