تبلیغاتتبلیغات
نوع مطلب: رایگان
مقالاتمقالات تخصصی معماری

بهسازی لرزه ای اجزای غیر سازه ای ساختمان ها

بهسازی لرزه ای اجزای غیر سازه ای ساختمان ها

بهسازی لرزه ای اجزای غیر سازه ای ساختمان ها ، اجزاء غیرسازه ای ساختمان که کلیه اجزاء و محتویات داخل ساختمان به جز قسمت های سازه ای هستند که در
هنگام طراحی از آنها برای باربری ثقلی و یا جانبی ساختمان استفاده نمی شود. نوع و مشخصات اجزای غیرسازه ای توسط مهندسان معمار، مکانیک، برق و یا طراحان داخلی تعیین می شود و یا این اجزاء بدون دخالت طراح حرفه ای، توسط مالکین و یا مستأجرین پس از ساخت ساختمان، خریداری و نصب میگردد در این مقاله اجزای غیر سازه ای ساختمانها را میتوان به سه دسته کلی تقسیم نمود: تأسیسات مکانیکی و الکتریکی شامل سیستم های برودتی، گرمایشی، آبرسانی، اطفاء حریق، بالابرها، پله های برقی و سیستم های برق رسانی به بخشهای مختلف ساختمان در ۲۳ صفحه از سازمان پیشگیری و مدیریت بحران شهر تهران ارائه و تشریح گردیده است.

توجه:

لینک دانلود فقط برای کاربران ویژه سایت که دارای سطح اشتراک ویژه هستند قابل مشاهده می باشد. برای مشاهده لینک دانلود در صورت عضو بودن از برگه ورود وارد سایت شده ( و یا ثبت نام کنید ) و سپس از برگه جزییات حساب کاربری اقدام به ارتقاء و یا تمدید سطح اشتراک ویژه نمائید تا بتوانید به مطالب ویژه دسترسی داشته باشید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

بسته