تبلیغات تبلیغات
 • نوع مطلب: رایگان
 • کتب و جزواتمسائل حل شده دروس تخصصی

  نمونه تمرینات درس اصول مهندسی زلزله

  نمونه تمرینات درس اصول مهندسی زلزله

  نمونه تمرینات درس اصول مهندسی زلزله ، نمونه تمرینات حل شده حاضر دارای دو مثال از درس اصول مهندسی زلزله می باشد که در این مثالها به محاسبه فرکانس های زاویه ای اصلی و جابجایی یک سازه و با استفاده از روش تحلیل طیفی حداکثر جابجایی فوقانی یک سازه دیگر محاسبه میگردد.

  برای مشاهده لینک دانلود از برگه ورود وارد سایت شده و یا ثبت نام کنید.

  توجه: جهت مشاهده لینک دانلود مطالب ویژه ابتدا وارد سایت شده و سپس از برگه جزییات حساب کاربری اقدام به ارتقاء و یا تمدید سطح اشتراک ویژه نمائید تا بتوانید به مطالب ویژه دسترسی داشته باشید.

  ۹ thoughts on “نمونه تمرینات درس اصول مهندسی زلزله”

   1. جناب m n با عرض پوزش از شما، کل سایت در حال تغییرات می باشد حتی در صفحه اصلی سایت اطلاعیه زدیم. ولی اگر نیاز ضروری به مطالب خاصی داشتید همین جا اعلام فرمائید تا به ایمیل شما ارسال گردد.

   1. تغییرات در سایت انجام گردیده و مشکلی در سایت نیست می توانید از مطالب سایت استفاده نمائید و در صورت بروز مشکل در لینک ها حتما” اطلاع دهید تا اصلاح گردد. موفق باشید

     1. نه مشکلی در پرداخت و یا خرید سطح اشتراک نیست می توانید پرداختی هایتان را انجام دهید و کاربران اشتراک سطح نقراه ای که در دانلود فایل ها مشکل داشتند کلا” اصلاح گردیده می توانید اشتراک های خود را تمدید و یا ارتقا دهید. در اسرع وقت به کاربران ویژه سایت که این چند روز سایت غیر فعال بود به تعداد روزهای غیر فعال به اکانت کاربران ویژه اضافه خواهد شد. در صورت مشاهده خرابی در لینک ها لطفا” اطلاه دهید تا اصلاح گردد. با تشکر از تمامی دوستداران گرامی

      1. بله الآن متوجه تغييرات بوجود اومده تو سايت شدم،چون ظاهرأ چند روز پيش سايت در حال تغييرات بود.
       ممنون از پاسخگويى و ممنون از سايت خوبتون

  پاسخ دهید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

  بسته