تبلیغاتتبلیغات
نوع مطلب: ویژه
اتولیسپ اتوکدمطالب ویژهنرم افزار

اتولیسپ شمارنده بلوک

اتولیسپ شمارنده بلوک

اتولیسپ شمارنده بلوک ، برنامه شمارنده بلوک به کابر این امکان را می دهد که کاربر تنها با انتخاب تمامی بلوک های موجود در صحنه، برنامه بطور اتوماتیک اطلاعات کلی بلوک ها (شکل بلوک ها، نام بلوک ها و تعداد بلوک های انتخابی) را در یک فایل متنی و یا بصورت جدولی در صفحه نمایش ترسیم و به کاربر نشان می دهد. پس از فراخوانی برنامه و با تایپ در خط فرمان، برنامه اجرا شده و با انتخاب بلوک های مورد نظر و با زدن کلید اینتر و با کلیک در نقطه ای از صفحه نمایش، برنامه بطور خودکار مشخصات بلوک های انتخابی را در جدولی در صفحه نمایش ترسیم می کند و همچنین در خط فرمان فایل متنی آنرا نیز نمایش می دهد.

 

توجه:

لینک دانلود فقط برای کاربران ویژه سایت که دارای سطح اشتراک ویژه هستند قابل مشاهده می باشد. برای مشاهده لینک دانلود در صورت عضو بودن از برگه ورود وارد سایت شده ( و یا ثبت نام کنید ) و سپس از برگه جزییات حساب کاربری اقدام به ارتقاء و یا تمدید سطح اشتراک ویژه نمائید تا بتوانید به مطالب ویژه دسترسی داشته باشید.

 

 

راهنمای اجرا و فراخوانی برنامه: فایل فشرده دانلود شده را از حالت فشرده خارج کرده و در برنامه اتوکد برنامه اتولیسپ دانلود شده را Load کنید و سپس در خط فرمان count را نوشته و اینتر را بزنید تا برنامه اجرا گردد.

آموزش Load کردن فایلهای Lisp در اتوکد

امتیاز بدهید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

بسته