تبلیغاتتبلیغات

ارسال مطلب در سایت

ارسال مطلب در سایت

به اطلاع حضور سروران گرامی میرساند سایت طراح سازه با راه اندازی نسخه پیشرفته سایت در نظر دارد امکانات ارائه شده را در اختیار شما عزیزان بشرح ذیل قرار دهد:

 

ارسال مطلب :

برای مطرح شدن و فروش محصولات خود در اینترنت از طریق دکمه ارسال مطلب می توانید انواع فایلهای خود را در زمینه تخصصی مهندسی عمران و معماری، ارسال و جهت نمایش برای دید کاربران در سایت قرار دهید.

فایلهای ارسالی می تواند شامل ارسال فایل از نوع رایگان (با لینک دانلود رایگان) و یا ارسال فایل جهت فروش در فروشگاه سایت (با ارسال در فروشگاه سایت که کاربر با پرداخت مبلغ محصول بتواند دانلود کند) باشد.

 1. انواع فایلهای ارسالی رایگان: شامل نرم افزار تخصصی – برگه های محاسباتی تحت اکسل – برنامه های اندروید – جزوه های آموزشی – کلیپ های آموزشی درسی و نرم افزاری – مقالات تخصصی عمران و معماری – نقشه های معماری و سازه ای – پروژه و دفترچه محاسبات و… مطلب و یا فایل ارسالی فقط در زمینه تخصصی مهندسی عمران و معماری باشد.
 2. انواع فایلهای ارسالی فروشی: با ارسال و قرار دادن محصولات فروشی خود در فروشگاه سایت می توانید محصولات خود را بفروش برسانید. محصولات ارسالی شامل نرم افزار تخصصی – برگه های محاسباتی تحت اکسل – برنامه های اندروید – جزوه های آموزشی – کلیپ های آموزشی درسی و نرم افزاری – مقالات تخصصی عمران و معماری – نقشه های معماری و سازه ای – پروژه و دفترچه محاسبات (طراحی شده توسط خود شما) می باشد. دقت نمائید مطلب و یا فایل ارسالی فقط در زمینه تخصصی مهندسی عمران و معماری باشد.

 

مزایای در نظر گرفته شده برای فایلهای ارسالی رایگان :

هر کاربری که 5 مطلب رایگان (از مطالب تکراری سایت نباشد) در سایت ارسال نماید. بعد ارسال فایلها با اعلام به مدیریت سایت، اکانت ویژه 3 ماهه از طرف سایت به ایشان تعلق و به رایگان شارژ خواهد شد.

جهت مشاهده نمونه ای از آموزش تصویری ارسال مطلب در سایت، اینجا کلیک کنید.

در این زمینه اگر سوالی یا پیغامی داشتید می توانید از طریق لینکهای زیر با ما در ارتباط باشید:

درباره ما  –  تماس با ما

 

لطفا” پیش از ارسال مطلب، رعایت موارد زیر الزامیست با دقت مطالعه نمائید :

 1. فیلدهای عنوان نوشته، متن اصلی، نام نویسنده، ایمیل و کد امنیتی حتما” باید تکمیل شوند.
 2. جهت تسریع در تـایید نوشته، لطفا” از دسته بندی مناسب و برچسب های مرتبط با موضوع استفاده کنید.
 3. فیلدهای وبلاگ و تخصص نویسنده، مستقیما” در نوشته شما نمایش داده خواهند شد. در صورت تمایل، این فیلدها را نیز تکمیل کنید.
 4. جهت پیوست لینک دانلود، پیش نمایش و همین طور نوشتن پیغام، از فیلدهای بخش زمینه های دلخواه استفاده کنید.
 5. در صورت امکان، از یک تصویر شاخص (تصویری که در صفحه اول سایت قرار میگیرد) ترجیحا” با حجم کم و سایز 350×350 پیکسل در بخش بارگذاری تصویر استفاده کنید.
 6. مطالب ارسالی از نوع فروشی جهت قرار گرفتن در فروشگاه سایت، با توضیحات کامل همانند موارد فوق فقط با ذکر مبلغ فایل در فرم نوشته تا توسط مدیر سایت، ویرایش و در فروشگاه سایت قرار گیرد.
 7. پس از کلیک روی دکمه “ارسال یا Submit”، چنانچه مشکلی در ارسال وجود نداشته باشد، پیغام موفقیت در عملیات نمایش داده میشود.
 8. قابل ذکر است مطالب ارسالی در همان روز پس از بررسی و با تایید مدیر سایت، در سایت قرار خواهد گرفت.
 9. اگر سؤال، پیشنهاد و یا مشکلی در عملیات ارسال داشتید از طریق فرم تماس با ما و یا درباره ما در ارتباط باشید. (با تشکر از توجه و همکاری تان)

پنل مدیریتی مطالب ارسالی کاربر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

بسته