تبلیغاتتبلیغات

ثبت نام

راهنمای ثبت نام

با ثبت نام در سایت می توانید محتویات سایت را به راحتی و بدون محدودیت مشاهده و استفاده نمائید. لازم به توضیح است که مطالب سایت به دو صورت ارائه میگردد : مطالب رایگان (داشتن سطح اشتراک نقره ای) و مطالب ویژه (داشتن سطح اشتراک ویژه).
قابل ذکر است که در برگه ثبت نام اگر گزینه سطح اشتراک نقره ای در حال انتخاب باشد تنها مطالبی که روی آنها رایگان درج شده قابل مشاهده و دانلود خواهد بود ولی جهت مشاهده مطالب ویژه (روی مطالبی که ویژه درج شده) اگر یکی از گزینه های سطح اشتراک ویژه دو ماهه را انتخاب کرده باشید کل مطالب سایت اعم از مطالب نقره ای و ویژه برای شما قابل مشاهده و دانلود خواهد بود.

مراحل و نکات ثبت نام در سایت :

برای ثبت نام مشخصات خود را بطور کامل در فرم مربوطه زیر با رعایت نکات ذیل وارد نمائید تا پس از پرداخت در فعالسازی سطح اشتراک خود با مشکلی مواجه نگردید:

  1. حتما” در وارد کردن نام کاربری از حروف لاتین استفاده نمائید.
  2. جهت تایید سطح اشتراک، از ایمیل واقعی استفاده نموده و ایمیل خود را بدون نشانه www وارد نمائید. (مثال: tarahsaze.ir@gmail.com)
  3. سطح اشتراک نقره ای یا ویژه مورد نظر خود را انتخاب کنید.
  4. روی دکمه ثبت نام کلیک نمائید تا به صفحه پرداخت متصل شده و وجه پرداختی سطح اشتراک خود را پرداخت کنید.
  5. پس از پرداخت، سطح اشتراک شما فعال و تکمیل خواهد شد و به لینک های مطالب سایت دسترسی خواهید داشت. (در صورت عدم دسترسی به فایل ها و یا فعال نشدن سطح اشتراک در تلگرام به این آدرس آیدی @Shghodrati اطلاع دهید.)

توجه :  می توانید از صفحه جزئیات حساب کاربری جزئیات حساب کاربری خود را مشاهده نموده و در صورت اتمام سطح اشتراک خود با وارد کردن مشخصات کاربری وارد سایت شده و از صفحه تمدید و یا ارتقاء سطح اشتراک اقدام به تمدید و ارتقاء سطح اشتراک خود نمائید.

لینک تلگرام :  جهت با خبر شدن از جدیدترین مطالب بروز شده سایت از کانال تلگرام دنبال کنید. اینجا کلیک کنید

**  کاربر گرامی قابل ذکر است جهت فعال شدن سطح اشتراک در فیلد اول نام کاربری خود را به لاتین وارد نمائید.(وارد کردن نام کاربری به فارسی عدم فعال شدن اشتراک ویژه خواهد بود).

اشتراک ویژه 2 ماهه
22000 تومان
اشتراک ویژه دو ماهه
دسترسی به 100 فایل ویژه
مطالب ویژه با "نوع مطلب : ویژه" مشخص گردیده است.
اشتراک ویژه 2 ماهه
18000 تومان
اشتراک ویژه دو ماهه
دسترسی به 80 فایل ویژه
مطالب ویژه با "نوع مطلب : ویژه" مشخص گردیده است.
اشتراک ویژه 2 ماهه
14000 تومان
اشتراک ویژه دو ماهه
دسترسی به 60 فایل ویژه
مطالب ویژه با "نوع مطلب : ویژه" مشخص گردیده است.
اشتراک رایگان
رایگان
اشتراک رایگان نامحدود
دسترسی کامل به مطالب رایگان
مطالب رایگان با "نوع مطلب : رایگان" مشخص گردیده است.

 

بسته