تبلیغاتتبلیغات

ثبت نام

راهنمای ثبت نام در سایت :

با ثبت نام در سایت می توانید محتویات سایت را به راحتی و بدون محدودیت مشاهده و استفاده نمائید. لازم به توضیح است که مطالب سایت به دو صورت ارائه میگردد : مطالب رایگان (داشتن سطح اشتراک نقره ای) و مطالب ویژه (داشتن سطح اشتراک ویژه).
قابل ذکر است که در برگه ثبت نام اگر گزینه سطح اشتراک نقره ای در حال انتخاب باشد تنها مطالبی که روی آنها رایگان درج شده قابل مشاهده و دانلود خواهد بود ولی جهت مشاهده مطالب ویژه (روی مطالبی که ویژه درج شده) اگر یکی از گزینه های سطح اشتراک ویژه (دو ماهه – سه ماهه – چهار ماهه) را انتخاب کرده باشید کل مطالب سایت اعم از مطالب نقره ای و ویژه برای شما قابل مشاهده و دانلود خواهد بود.

مراحل و نکات ثبت نام در سایت :

برای ثبت نام مشخصات خود را بطور کامل در فرم مربوطه زیر با رعایت نکات ذیل وارد نمائید تا پس از پرداخت در فعالسازی سطح اشتراک خود با مشکلی مواجه نگردید:

  1. حتما” در وارد کردن نام کاربری از حروف لاتین استفاده نمائید.
  2. جهت تایید سطح اشتراک، از ایمیل واقعی استفاده و ایمیل خود را بدون نشانه www وارد نمائید. (مانند : tarahsaze.ir@gmail.com)
  3. سطح اشتراک نقره ای یا ویژه مورد نظر خود را انتخاب کنید. (تنها در صورت انتخاب سطح اشتراک ویژه می توانید به مطالب ویژه سایت دسترسی داشته باشید.)
  4. روی دکمه ثبت نام کلیک نمائید تا به صفحه پرداخت متصل شده و وجه پرداختی سطح اشتراک خود را پرداخت کنید.
  5. پس از پرداخت، سطح اشتراک شما فعال و تکمیل خواهد شد و به لینک های مطالب سایت دسترسی خواهید داشت. (در صورت عدم دسترسی به فایل ها و یا فعال نشدن سطح اشتراک در تلگرام به این آدرس آیدی @Shghodrati اطلاع دهید.)

توجه :  می توانید از صفحه جزئیات حساب کاربری جزئیات حساب کاربری خود را مشاهده نموده و در صورت اتمام سطح اشتراک خود با وارد کردن مشخصات کاربری وارد سایت شده و از صفحه تمدید و یا ارتقاء سطح اشتراک اقدام به تمدید و ارتقاء سطح اشتراک خود نمائید.

لینک تلگرام :  جهت با خبر شدن از جدیدترین مطالب بروز شده سایت از کانال تلگرام دنبال کنید. اینجا کلیک کنید

**  کاربر گرامی قابل ذکر است جهت فعال شدن اشتراک در فیلد اول نام کاربری خود را به لاتین وارد نمائید (وارد کردن نام کاربری به فارسی عدم فعال شدن اشتراک ویژه خواهد بود).

ثبت نام اکانت جدید

سطح اشتراک خود را انتخاب کنید

بسته