تبلیغاتتبلیغات
نوع مطلب:
اطلاع رسانی

دومین کنفرانس عمران ، معماری و شهرسازی کشورهای جهان اسلام

دومین کنفرانس عمران ، معماری و شهرسازی کشورهای جهان اسلام

دومین کنفرانس عمران ، معماری و شهرسازی کشورهای جهان اسلام

نام کنفرانس: “دومین کنفرانس عمران ، معماری و شهرسازی کشورهای جهان اسلام

فراخوان ارسال مقالات

محل برگزاری : تبریز – دانشگاه تبریز

زمان برگزاری : مهر ماه ۹۸

حوزه های تحت پوشش : مهندسی عمران، معماری و شهرسازی

دارای مجوز رسمی برگزاری از وزارت علوم تحقیقات و فناوری ایران

رونمایی شده در پایگاه استنادی علوم جهان اسلام ISC

با حضوراساتید دانشگاه های معتبر ملی و بین المللی از جمله : دانشگاه تبریز – دانشگاه علم و صنعت – دانشگاه صنعتی سهند – دانشگاه شهید مدنی آذربایجان – دانشگاه EMU – دانشگاه ناپل ایتالیا دانشگاه پلی تکنیک مالزی – دانشگاه دبی – و سایر دانشگاه های معتبر ایران و جهان

  دبیرخانه کنفرانس با همکاری  دانشگاه تبریز، دانشگاه شهید مدنی، دانشگاه صنعتی سهند و دانشگاه جامع علمی کاربردی، در نظر دارد با بهره گیری از تجارب گذشته، اساتید بزرگوار دانشگاه های معتبر ایران و جهان و نهادهای علمی پژوهشی.

دومین کنفرانس  عمران ، معماری و شهرسازی کشور های جهان اسلام-دانشگاه تبریز را برگزار نماید. این کنفرانس به دنبال آن است که با گردهم آوردن صاحب نظران، اندیشمندان، دانشگاهیان، سیاستگذاران و مدیران، سازمان های ذی ربط و علاقه مند، و متخصصان و علاقه مندان موضوع عمران ، معماری و شهرسازی ، به تبیین مفاهیم و اهداف آن بپردازد و فرصتی مناسب برای تبادل اطلاعات و ارائه ی یافته های پژوهشی نوین در زمینه ی مذکور باشد. این کنفرانس فرصتی برای گردهمایی صاحبنظران، متخصصان و اندیشمندان در حوزه عمران، معماری و شهرسازی است.

بر این اساس با افتخار از تمامی متخصصان، کارشناسان، دانشجویان، پژوهشگران و دانشمندان مراکز علمی، تحقیقاتی و صنعتی دعوت می نماید. با شرکت در برنامه های متنوع این کنفرانس در این رویداد مهم بین المللی مشارکت نموده و با ارائه آخرین دستاوردهای علمی و اجرایی خود، زمینه دستیابی به اهداف فوق را فراهم سازند.

طبق قوانین جدید و مصوبه وزارت علوم تحقیقات و فناوری و همچنین دستورالعمل برگزاری همایش های علمی – پژوهشی دانشگاه آزاد اسلامی از این پس تنها کنفرانسهایی که در پایگاه استنادی علوم جهان اسلام(ISC) به ثبت رسیده باشند دارای اعتبار از  نظر وزارت علوم هستند و تنها مقالات ارائه شده در کنفرانس های نمایه شده در ISC دارای امتیاز پژوهشی و نمره پایان نامه می باشند.

لذا با توجه به اهمیت فراوان و سطح علمی بسیار بالای دومین کنفرانس عمران ، معماری و شهرسازی کشور های جهان اسلام به عنوان بزرگترین و معتبرترین گردهمایی سالانه علمی ، پژوهشی و اجرایی حوزه عمران ، معماری و شهرسازی درمجامع علمی کشور ایران، این کنفرانس در پایگاه استنادی علوم جهان اسلام ثبت و نمایه گردیده است و کلیه مقالات پذیرش شده در این کنفرانس از امتیاز فوق بهره مند خواهند شد و در آن نمایه می گردند.

همچنین از آنجا که معیارهای سنجش علم بر اساس قوانین علمی پایه‌گذاری شده‌اند، آن دسته از فرآورده‌های علمی که توسط ISC نمایه‌سازی می‌شوند، با فرآورده‌های تولید شده توسط  ISI برابری می‌کنند لذا ثبت یک کنفرانس علمی در پایگاه استنادی علوم جهان اسلام، از دیدگاه وزارت علوم، تحقیقات و فناوری ایران و سایر دانشگاههای معتبر جهان از جهت درجه ارزیابی علمی آن کنفرانس، حائز اهمیت خاصی است. و تمامی مقالات ارائه شده در این کنفرانس ها دارای امتیاز علمی در تمام کشور های جهان می باشد. و کلیه مقالات پذیرش شده  و گواهینامه های ارائه شده در این کنفرانس  مورد تایید تمام سازمان های وابسته به وزارت علوم در ایران و سایر مراکز علمی جهان می باشد و پژوهشگران عزیزمی توانند از امتیاز فوق بهره مند گردند.

 

علاقه مندان جهت ارسال مقالات ، شرکت در کنفرانس و کسب اطلاعات بیشتر در زمینه مشارکت در این رویداد مهم بین المللی می توانند به پورتال کنفرانس به آدرس www.cau2019.ir مراجعه نموده و یا با دبیرخانه کنفرانس به شماره ۰۴۱۳۵۶۹۰۴۱۳  تماس حاصل فرمایند.

 

لینک ثبت کنفرانس در ISC:

http://conf.isc.gov.ir/aup96

 

محور های تحت پوشش:

 • مهندسی عمران و توسعه پایدار
 • مهندسی سازه ، زلزله و بهسازی لرزه ای
 • مهندسی معماری و توسعه پایدار
 • مهندسی ترافیک ، حمل و نقل و زیرساخت های شهری
 • برنامه ریزی ، مدیریت و طراحی شهری
 • مهندسی محیط زیست و محیط زیست شهری
 • منظر شهری پایدار و توسعه
 • فرهنگ ، جامعه شناسی و روانشناسی شهری
 • مرمت بافت ها و آثار تاریخی
 • مدیریت ریسک و بحران و راه کار های ایجاد مدیریت جامع بحران
 • مهندسی شهرسازی و توسعه شهری پایدار

 

راه های ارتباطی :

وبسایت کنفرانس : http://cau2019.ir

ایمیل کنفرانس : info@cau2019.ir

لینک کانال تلگرام https://telegram.me/cau2019

آدرس دبیرخانه :

تبریز،خیابان فارابی ، تقاطع آبرسان ، ساختمان ۹۲ ، طبقه اول ، واحد غربی
تلفن :  ۳۶۵۹۰۴۱۳-۰۴۱

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

بسته